Loading...

21-03-2010 Training commerciëel inzicht

Op zaterdag was er voor de B-Boys geen wedstrijd, echter wel een activiteit gepland van een hele andere aard. Namelijk folders uitdelen aan potentiële nieuwe leden in de doelgroep 7 tot 12 jaar.

Rond elf uur in de ochtend verzamelden zich zo’n zes knullen in tenue samen met de coaches. Na wat instructie over wat de doelgroep was en verscheidene benaderingstechnieken, was het een kwestie van staan en afwachten.

Zeker in het eerste half uur was het enigszins aanpassen geblazen. Men durfde niet toenadering te zoeken tot een mogelijk potentieel lid, of men had moeite met het schatten van de leeftijd.

Totdat ons commercieel toppertje zelf toesloeg. Gedreven door de passie van verkoop waar hij hoogstwaarschijnlijk thuis mee overgoten wordt, gefixeerd op potentiële klanten met zijn neus omhoog al ruikend naar succes.

Inderdaad, het was Sjoerd die de eerste stappen durfde te zetten. Volop in de sprint afstormend op de eerste de beste moeder met kroost waar hij met zijn maar al te beruchte superbrede en oprechte lach vriendelijk zei: “Mevrouw, bent u toevallig op zoek naar een leuke sport voor uw zoontje? Hij kan namelijk gratis drie keer meetrainen om te kijken of handbal iets voor hem is…”

U had eens moeten zien hoe diverse moeders met verbaasde en soms bijna spontaan tranende ogen recht in zijn ogen keken! “Ach wat een lieve knul is dat zeg!”, die gedachte was bij menig voorbijlopende ouder te zien.

“Maar ons Disney-paradepaardje heeft ook zo zijn mindere momenten hoor!” Een kreet die E.R.I.K. nog een moeder meegaf.

Kennelijk geloofde men het niet, of men had zoiets van “Wie is die schreeuwende kale man in dat oranje trainingspak?!”

Afijn, u kunt wel raden hoeveel folders hijzelf heeft kunnen slijten…

En onze pubers beginnen al een aardige vorm van humor te ontwikkelen. Zo was Roy voornamelijk bezig met het verzinnen van redenen waarom mensen nee zeiden.

Uiteraard is die humor op B-niveau, dus niet voor publicatie geschikt. Maar gelachen hebben we wel!

Rond het middaguur zijn we gezamenlijk gaan lunchen bij de Burger King waar de maagjes werden gevuld, of beter gezegd, de maagjes werden onder druk gezet door de hoeveelheid ongekauwde hamburger die door de strot werd geduwd. (Hč? Sjoerd?!)

Rond een uur of twee zijn we gestopt en hopen we dat onze zeer doelgroepgerichte folderactie met 187 folders, weer wat leden opleveren!

Carlo, Lorenzo, Patrick, Robin, Roy en Sjoerd: Ontzettend bedankt voor jullie inzet!

R.O.S.I.T.A. & E.R.I.K.

 
Terug naar het overzicht
 
 
Laatste 10 reacties [ Herlaad ]
22-03-2010 13:18:45 E.R.I.K. zegt:
Kan niet wachten op TV Rijnmond! Sjoerd, als je een vakbekwame manager zoekt, ik heb al een blauwdruk van een artiestencontract klaarliggen! Even hier tekenen graag. 70-30%
22-03-2010 13:14:48 R.O.S.I.T.A. zegt:
Doelgroep 7 t/m 12 jaar? Sjoerd trok aan de haren van (ogenlijk) zwangere vrouwen of ze interesse in een leuke sport hadden voor hun zoon of dochter die eind dit jaar verwacht werd.
22-03-2010 10:11:45 jeugd commissie zegt:
Jongens,jullie zijn toppers!!
21-03-2010 21:31:56 . zegt:
 

Plaats reactie
Naam *
Reactie *
   
 
Shirtsponsor Heren Senioren 2 en C-mix
Shirtsponsor Heren Senioren 1
Shirtsponsor Dames Junioren
Shirtsponsor Jongens B
Sponsor website en e-faciliteiten
Loading...
Disclaimer   •   © 2012 E-D-I-T Media Productions   •   Sitemap   •    Contact
Rodaristraat 3   •   3066 LA ROTTERDAM   •   Postbus 8317   •   3009 AH ROTTERDAM   •   ING rekeningnr.: 3407940   •   Kantine:06-8358 2792

created: 21-03-2010 ● modified: 21-03-2010 ● visits this month: 1 ● total visits: 103 ● indexed on 15-05-2012 by Google ● parsetime: 0.03 sec