Slider

Wedstrijdprogramma

Wijzigingen zijn in het rood weergegeven
Wedstrijden jeugd op zondag zijn in blauw weergegeven

ZAALSEIZOEN

 

Zaterdag 9 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
1690 09:50 TOGB E2 Roda’71 E1 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
7947 10:00 De Meeuwen D1# Roda ’71 D3 De Wilgenring ROTTERDAM
1699 11:40 DWS D3 Roda ’71 D2 Groenoordhal SCHIEDAM
7995 15:00 Roda’71 E2 ETC E2 Zadkine Ruth
1746 16:00 Roda ’71 DC2 Vires et Celeritas DC1# Zadkine Raymond
1706 17:00 Roda ’71 DC1 Oliveo DC1# Zadkine Raymond
 
Zondag 10 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
1631 10:00 HVOS DS4 Roda ’71 DS2 Olympia SPIJKENISSE
1799 10:00 Roda ’71 DA1 ODIS DA2 Sporthal Zevenkampse Ring  
1633 11:10 Roda ’71 HS2 Treffers HS1 Sporthal Zevenkampse Ring  
4001 12:20 Roda ’71 HS1 Oliveo HS3 Sporthal Zevenkampse Ring Huitink, J.J.A
5897 15:20 Westlandia DS3 Roda ’71 DS1 De Pijl NAALDWIJK
 
Tijdwaarnemen:
10:00 DA1 – Martijn (HS2)
11:10 HS2 – Rianne (DA1)
12:20 HS1 – Luuk (HS2)
 
Zaterdag 16 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
1816 09:00 TOGB F3 Roda ’71 F1 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
1912 10:00 Roda’71 E1 Atomium’61 E1 Zadkine Tanja
7948 11:00 Roda ’71 D3 Twist D2 Zadkine Joop
1919 11:50 Roda ’71 D2 Atomium’61 D1# Zadkine Joop
7996 11:45 Treffers E2 Roda’71 E2 De Boog KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
1963 12:40 Roda’71 D1# Conventus D1 Zadkine Raymond
1969 13:20 TOGB DC1 Roda ’71 DC1 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
7940 13:30 Roda ’71 DC2 Saturnus ’72 DC1 Zadkine Raymond
8137 14:20 TOGB E4 Roda ’71 E3 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
 
Zondag 17 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
4062 13:30 Roda ’71 DA1 HVOS DA1 Sporthal Zevenkampse Ring  
1866 11:10 Helius HS2 Roda ’71 HS2 De Fazant HELLEVOETSLUIS
1901 14:40 Roda ’71 DS2 Ventura DS4 Sporthal Zevenkampse Ring  
6109 12:00 Saturnus Leiden HS1 Roda ’71 HS1 5-Meihal LEIDEN
8309 15:50 Roda ’71 DS1 DWS DS1 Sporthal Zevenkampse Ring Jorna, J.
 
Tijdwaarnemen:
13:30 DA1 – Nicole (DS1)
14:40 DS2 – Catalina (DA1)
15:50 DS1 – Karin (DS2)
 
Zaterdag 6 januari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
12:30 2196 Ventura DC1 Roda ’71 DC1 Sporthal Willem Alexander SCHIEDAM
12:30 2242 TOGB DC2# Roda ’71 DC2 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
15:00 8093 Roda ’71 F1 Twist F2 Zadkine  
15:45 2226 Roda ’71 E3 TOGB E3 Zadkine  
16:40 2090 Roda’71 E1 Twist E2 Zadkine  
 
Zondag 7 januari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
10:00 2099 Roda ’71 D2 Helius D2 Zadkine  
10:45 2148 Roda’71 D1# SC Twist D1# Zadkine  
11:30 8122 Roda ’71 D3 Atomium’61 D2 Zadkine  
12:10 3107 ETC HS1 Roda ’71 HS1 Boomgaardshoek HOOGVLIET ROTTERDAM
13:30 2248 Roda ’71 DA1 Schipluiden DA1 Zevenkampse Ring  
14:40 2078 Roda ’71 DS2 Helius DS2 Zevenkampse Ring  
15:50 8156 Roda ’71 DS1 Atomium’61 DS1 Zevenkampse Ring  
 
Tijdwaarnemen:
13:30 DA1 Vera (DS1)
14:40 DS2 Iris (DA1)
15:50 DS1 Nathalie (DS2)
 
Donderdag 11 januari 2018 – Jan Alma Cup
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
19:45 10177 Stompwijk ’92 DS1 Roda ’71 DS1 Meerhorst STOMPWIJK
 
Zaterdag 13 januari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats
10:00 2411 De Meeuwen E1# Roda ’71 E3 De Wilgenring ROTTERDAM
10:45 2330 Helius D1 Roda’71 D1# De Fazant HELLEVOETSLUIS
12:40 2434 Meeuwen (R) DA1 Roda ’71 DA1 De Wilgenring ROTTERDAM
13:45 7997 Snelwiek E2 Roda’71 E2 Albeda College ROTTERDAM
14:00 2280 HVOS D2 Roda ’71 D2 Olympia SPIJKENISSE
14:45 2269 HVOS E2 Roda’71 E1 Olympia SPIJKENISSE
15:00 246 DIOS DC3 Roda ’71 DC2 Ballonhal DEN HOORN ZH
15:40 7949 HVOS D3 Roda ’71 D3 Olympia SPIJKENISSE
 
Zondag 14 januari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
11:55 8174 Gemini (Z) DS2 Roda ’71 DS1 Oosterpoort ZOETERMEER
13:30 2359 Roda ’71 HS2 Indus ’67 HS1 Zevenkampse Ring  
14:45 3405 Roda ’71 HS1 Ventura HS2 Zevenkampse Ring Meer, G. van der
 
Tijdwaarnemen:
13:30 HS2 Jasper (HS1)
14:45 HS1 Alexander (HS2)
 
Zaterdag 20 januari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
09:50 7950 TOGB D3# Roda ’71 D3 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
10:25 8106 Treffers D3 Roda ’71 D2 De Boog KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
15:00 2581 ETC F1 Roda ’71 F1 Boomgaardshoek HOOGVLIET ROTTERDAM
15:00 2684 Roda ’71 E3 Atomium’61 E2 Zadkine  
16:00 2550 Roda’71 D1# TOGB D1 Zadkine  
16:50 2651 Savosa DC1 Roda ’71 DC1 Aksent BARENDRECHT
16:50 2650 Roda ’71 DC2 Conventus DC1 Zadkine  
 
Zondag 21 januari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
13:30 2706 Roda ’71 DA1 Verburch DA2 Zevenkampse Ring  
14:40 4640 DWS HS2 Roda ’71 HS1 Groenoordhal SCHIEDAM
14:45 5289 Roda ’71 DS1 HVOS DS1 Zevenkampse Ring Yung, C.S.
 
Tijdwaarnemen:
13:30 DA1 Maaike (DS1)
14:45 DS1 Demi (DA1)
 
Zaterdag 27 januari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
09:45 2773 Twist E3 Roda ’71 E3 Westwijk VLAARDINGEN
10:00 2879 Atomium’61 DC1# Roda ’71 DC2 De Enk ROTTERDAM
10:00 2766 Roda ’71 F1 Unitas’63 F1# Zadkine  
10:50 2819 Roda’71 E1 Indus ’67 E1 Zadkine  
11:30 7998 DWS E2 Roda’71 E2 Groenoordhal SCHIEDAM
11:50 7951 Roda ’71 D3 Vires et Celeritas D1 Zadkine  
12:40 2827 Roda ’71 D2 Snelwiek D2 Zadkine  
12:45 2829 Savosa D1 Roda’71 D1# Aksent BARENDRECHT
13:30 2924 Roda ’71 DC1 DWS DC1 Zadkine  
 
Zondag 28 januari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats
11:10 2798 Twist DA1 Roda ’71 DA1 Westwijk VLAARDINGEN
11:25 2939 Snelwiek DS4 Roda ’71 DS2 Albeda College ROTTERDAM
13:25 6960 Hercules (R) DS2 Roda ’71 DS1 Boswijk sporthal ‘S-GRAVENHAGE
 
Zaterdag 3 februari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
10:00 3081 DWS F3 Roda ’71 F1 Groenoordhal SCHIEDAM
10:20 7966 Saturnus’72 Roda ’71 D3 Reijerhal RIDDERKERK
12:05 2962 De Treffers D1# Roda’71 D1# De Boog KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
15:00 3137 Roda ’71 E3 HVOS E3 Zadkine  
15:55 7999 Roda’71 E2 Ventura E1 Zadkine  
16:50 3103 Roda ’71 DC2 Twist DC2 Zadkine  
17:50 3012 Roda ’71 DC1 Twist DC1 Zadkine  
 
Zondag 4 februari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
09:30 3045 ETC E1 Roda’71 E1 Campus Hoogvliet HOOGVLIET ROTTERDAM
12:05 3051 ETC D2 Roda ’71 D2 Boomgaardshoek HOOGVLIET ROTTERDAM
13:30 3162 Roda ’71 DA1 Oliveo DA2 Zevenkampse Ring  
14:40 8331 Roda ’71 DS1 Schipluiden DS1 Zevenkampse Ring Hendriks, R.J.
15:50 3279 Roda ’71 HS1 Conventus HS1 Zevenkampse Ring Loos, C.
17:00 2982 Roda ’71 DS2 Indus ’67 DS2 Zevenkampse Ring  
18:10 1001 Roda ’71 HS2 Ventura HS3 Zevenkampse Ring  
 
Tijdwaarnemen:
13:30 DA1 Peter (HS1)
14:40 DS1 Brenda (DA1)
15:50 HS1 Yvette (DS1)
17:00 DS2 Gus (HS2)
18:10 HS2 Ruth (DS2)
 
Zaterdag 10 februari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
10:00 3228 Roda ’71 F1 TOGB F4 Zadkine  
10:45 3284 Roda’71 E1 Snelwiek E1 Zadkine  
11:40 7952 Roda ’71 D3 Achilles D1# Zadkine  
12:30 3292 Roda ’71 D2 Unitas’63 D1# Zadkine  
12:30 8000 DES’72 E1# Roda’71 E2 Sportcentrum Papendrecht PAPENDRECHT
12:35 3255 Helius DC1 Roda ’71 DC1 De Fazant HELLEVOETSLUIS
13:15 3373 Roda’71 D1# DWS D1 Zadkine  
13:30 8075 DES ’72 E2 Roda ’71 E3 Sportcentrum Papendrecht PAPENDRECHT
14:45 3201 HVOS DC1 Roda ’71 DC2 Olympia SPIJKENISSE
 
Zondag 11 februari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats
10:00 3353 Conventus DS2 Roda ’71 DS2 Develsteinhal ZWIJNDRECHT
10:00 1227 Snelwiek Rotterdam HS3 Roda ’71 HS2 Albeda College ROTTERDAM
12:40 6116 Vires et Celeritas DS1 Roda ’71 DS1 De Zebra GOUDA
14:00 3306 Ventura DA1 Roda ’71 DA1 Sporthal Willem Alexander SCHIEDAM
14:55 4159 Twist HS1 Roda ’71 HS1 Westwijk VLAARDINGEN
 
Zaterdag 17 februari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
10:00 3441 Ventura F2 Roda ’71 F1 Sporthal Willem Alexander SCHIEDAM
12:15 3599 Ventura D1# Roda’71 D1# Sporthal Willem Alexander SCHIEDAM
15:00 7953 Savosa D2 Roda ’71 D3 Aksent BARENDRECHT
15:00 8001 Roda’71 E2 Vires et Celeritas E1# Zadkine  
16:00 3559 Roda ’71 DC2 Savosa DC2 Zadkine  
 
Zondag 18 februari 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
13:30 3610 Roda ’71 DA1 Westlandia DA2 Zevenkampse Ring  
14:30 3545 MOK E1 Roda’71 E1 Deetoshal DORDRECHT
14:35 3487 Conventus HS2 Roda ’71 HS2 Develsteinhal ZWIJNDRECHT
15:25 3556 MOK D1# Roda ’71 D2 Deetoshal DORDRECHT
 
Tijdwaarnemen:
13:30 DA1 (DA1)
 
Zaterdag 10 maart 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
10:00 3726 Roda’71 E1 TOGB E2 Zadkine  
10:55 7954 Roda ’71 D3 De Meeuwen D1# Zadkine  
11:45 3735 Roda ’71 D2 DWS D3 Zadkine  
13:15 3783 Vires et Celeritas DC1# Roda ’71 DC2 De Mammoet GOUDA
14:40 3744 Oliveo DC1# Roda ’71 DC1 Het Nest PIJNACKER
 
Zondag 11 maart 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
10:00 3714 Roda ’71 DS2 HVOS DS4 Zevenkampse Ring  
10:40 3837 ODIS DA2 Roda ’71 DA1 Vreeloohal DE LIER
11:15 4827 Roda ’71 DS1 Westlandia DS3 Zevenkampse Ring  
14:10 2985 Oliveo HS3 Roda ’71 HS1 Het Nest PIJNACKER
14:20 8002 ETC E2 Roda’71 E2 Campus Hoogvliet HOOGVLIET ROTTERDAM
15:20 3718 Treffers HS1 Roda ’71 HS2 De Boog KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
 
Tijdwaarnemen:
10:00 DS2 Simone (DS1)
11:15 DS1 Steffie (DS2)
 
Zaterdag 17 maart 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
09:00 3914 Atomium’61 E1 Roda’71 E1 De Enk ROTTERDAM
09:55 3922 Atomium’61 D1# Roda ’71 D2 De Enk ROTTERDAM
10:00 3851 Roda ’71 F1 TOGB F3 Zadkine  
10:50 7931 Saturnus ’72 DC1 Roda ’71 DC2 Reijerhal RIDDERKERK
10:50 3961 Conventus D1 Roda’71 D1# Develsteinhal ZWIJNDRECHT
10:50 8003 Roda’71 E2 Treffers E2 Zadkine  
11:50 3967 Roda ’71 DC1 TOGB DC1 Zadkine  
12:50 8144 Roda ’71 E3 TOGB E4 Zadkine  
17:30 7955 Twist D2 Roda ’71 D3 Westwijk VLAARDINGEN
19:10 8317 DWS DS1 Roda ’71 DS1 Groenoordhal SCHIEDAM
 
Zondag 18 maart 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
10:00 3903 Roda ’71 HS2 Helius HS2 Zevenkampse Ring  
11:15 5588 Roda ’71 HS1 Saturnus Leiden HS1 Zevenkampse Ring  
12:00 4071 Ventura DS4 Roda ’71 DS2 Sporthal Willem Alexander SCHIEDAM
16:05 1893 HVOS DA1 Roda ’71 DA1 Olympia SPIJKENISSE
 
Tijdwaarnemen:
10:00 HS2 Luc
11:15 HS1 Raymond
 
Zaterdag 24 maart 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
09:00 8086 Twist F2 Roda ’71 F1 Westwijk VLAARDINGEN
09:45 55 Twist E2 Roda’71 E1 Westwijk VLAARDINGEN
09:55 62 Helius D2 Roda ’71 D2 De Fazant HELLEVOETSLUIS
10:00 204 Roda ’71 DC2 TOGB DC2# Zadkine  
10:50 189 TOGB E3 Roda ’71 E3 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
11:00 159 Roda ’71 DC1 Ventura DC1 Zadkine  
12:30 110 SC Twist D1# Roda’71 D1# Westwijk VLAARDINGEN
13:05 8131 Atomium’61 D2 Roda ’71 D3 De Enk ROTTERDAM
 
Zondag 25 maart 2018
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
10:00 6689 Roda ’71 HS1 ETC HS1 Zevenkampse Ring  
12:00 8164 Atomium’61 DS1 Roda ’71 DS1 De Enk ROTTERDAM
12:05 213 Schipluiden DA1 Roda ’71 DA1 Postkogekohal SCHIPLUIDEN
12:35 41 Helius DS2 Roda ’71 DS2 De Fazant HELLEVOETSLUIS
 
Tijdwaarnemen:
10:00 HS1 (HS1)