Slider

Wedstrijdprogramma

Wijzigingen zijn in het rood weergegeven
Wedstrijden jeugd op zondag zijn in blauw weergegeven

VELDSEIZOEN

Zaterdag 21 oktober 2017
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie / Scheidsrechter Plaats
11:00 6948 Conventus E1 Roda’71 E1 Sportcomplex Develstein  Zwijndrecht
 
Zondag 22 oktober 2017
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie / Scheidsrechter Plaats
13:40 4532 Conventus DS2 Roda’71 DS2 Sportcomplex Develstein  Zwijndrecht
 

ZAALSEIZOEN

Zaterdag 28 oktober
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
415 09:30 Roda ’71 E3 De Meeuwen E1# Zadkine  
7990 10:25 Roda’71 E2 Snelwiek E2 Zadkine  
275 11:20 Roda’71 E1 HVOS E2 Zadkine  
7942 12:20 Roda ’71 D3 HVOS D3 Zadkine  
284 13:10 Roda ’71 D2 HVOS D2 Zadkine  
335 14:00 Roda’71 D1# Helius D1 Zadkine  
2468 14:50 Roda ’71 DC2 DIOS DC3 Zadkine  
 
Zondag 29 oktober
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
439 10:00 Roda ’71 DA1 Meeuwen (R) DA1 Sporthal Zevenkampse Ring  
263 11:10 Roda ’71 DS2 MOK DS1 Sporthal Zevenkampse Ring  
364 12:20 Indus ’67 HS1 Roda ’71 HS2 De Rozenburcht ROZENBURG ZH
8165 12:20 Roda ’71 DS1 Gemini (Z) DS2 Sporthal Zevenkampse Ring  
7735 13:30 Ventura HS2 Roda ’71 HS1 Sporthal Willem Alexander SCHIEDAM
 
Tijdwaarnemen:
 
 
Zaterdag 4 november
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
597 09:50 Atomium’61 E2 Roda ’71 E3 De Enk ROTTERDAM
504 10:00 Roda ’71 F1 ETC F1 Zadkine  
7943 10:45 Roda ’71 D3 TOGB D3# Zadkine  
653 11:30 Roda ’71 DC1 Savosa DC1 Zadkine  
472 11:40 TOGB D1 Roda’71 D1# Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
654 11:45 Conventus DC1 Roda ’71 DC2 Develsteinhal ZWIJNDRECHT
8097 12:30 Roda ’71 D2 Treffers D3 Zadkine  
 
Zondag 5 november
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
7943 10:00 Roda ’71 HS1 DWS HS2 Sporthal Zevenkampse Ring  
4401 11:00 HVOS DS1 Roda ’71 DS1 Olympia SPIJKENISSE
620 14:25 Verburch DA2 Roda ’71 DA1 J.v.d.Valkhal POELDIJK
 
Tijdwaarnemen:
 
 
Zaterdag 11 november
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
7944 09:00 Vires et Celeritas D1 Roda ’71 D3 De Mammoet GOUDA
705 12:25 DWS DC1 Roda ’71 DC1 Groenoordhal SCHIEDAM
868 15:00 Roda ’71 E3 Twist E3 Zadkine  
741 15:30 Snelwiek D2 Roda ’71 D2 Albeda College ROTTERDAM
7991 16:00 Roda’71 E2 DWS E2 Zadkine  
743 17:00 Roda’71 D1# Savosa D1 Zadkine  
838 17:45 Roda ’71 DC2 Atomium’61 DC1# Zadkine  
 
Zondag 12 november
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
736 10:00 Indus ’67 E1 Roda’71 E1 De Rozenburcht ROZENBURG ZH
893 10:00 Roda ’71 DA1 Twist DA1 Sporthal Zevenkampse Ring  
863 11:00 Unitas’63 F1# Roda ’71 F1 Wethouder Smithal MAASSLUIS
719 11:10 Roda ’71 DS2 Snelwiek DS4 Sporthal Zevenkampse Ring  
4268 12:20 Roda ’71 DS1 Hercules (R) DS2 Sporthal Zevenkampse Ring  
 
Tijdwaarnemen:
 
 
Zaterdag 18 november
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
953 10:00 Roda ’71 F1 DWS F3 Zadkine  
914 10:40 HVOS E3 Roda ’71 E3 Olympia SPIJKENISSE
1010 10:45 Roda’71 E1 ETC E1 Zadkine  
7992 10:50 Ventura E1 Roda’71 E2 Sporthal Willem Alexander SCHIEDAM
7958 11:40 Roda ’71 D3 Saturnus’72 Zadkine  
1018 12:30 Roda ’71 D2 ETC D2 Zadkine  
1112 13:15 Roda’71 D1# De Treffers D1# Zadkine  
976 14:15 Twist DC2 Roda ’71 DC2 Westwijk VLAARDINGEN
1074 15:20 Twist DC1 Roda ’71 DC1 Westwijk VLAARDINGEN
 
Zondag 19 november
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats
940 09:15 Oliveo DA2 Roda ’71 DA1 Het Nest PIJNACKER
3129 10:50 Ventura HS3 Roda ’71 HS2 Sporthal Willem Alexander SCHIEDAM
1134 10:50 Indus ’67 DS2 Roda ’71 DS2 De Rozenburcht ROZENBURG ZH
8322 15:00 Schipluiden DS1 Roda ’71 DS1 Postkogekohal SCHIPLUIDEN
5156 15:50 Conventus HS1 Roda ’71 HS1 Develsteinhal ZWIJNDRECHT
 
Zaterdag 25 november
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
1177 09:00 TOGB F4 Roda ’71 F1 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
7945 13:00 Achilles D1# Roda ’71 D3 Oosterbliek GORINCHEM
1248 13:25 DWS D1 Roda’71 D1# Groenoordhal SCHIEDAM
1334 14:30 Snelwiek E1 Roda’71 E1 Albeda College ROTTERDAM
8069 15:00 Roda ’71 E3 DES ’72 E2 Zadkine  
7993 16:00 Roda’71 E2 DES’72 E1# Zadkine  
1298 17:00 Roda ’71 DC2 HVOS DC1 Zadkine  
1203 18:00 Roda ’71 DC1 Helius DC1 Zadkine  
 
Zondag 26 november
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
1352 10:00 Roda ’71 DA1 Ventura DA1 Sporthal Zevenkampse Ring  
1343 10:30 Unitas’63 D1# Roda ’71 D2 Olympiahal MAASSLUIS
1175 11:10 Roda ’71 DS2 Conventus DS2 Sporthal Zevenkampse Ring  
3277 12:20 Roda ’71 HS2 Snelwiek Rotterdam HS3 Sporthal Zevenkampse Ring  
4623 13:30 Roda ’71 HS1 Twist HS1 Sporthal Zevenkampse Ring  
7835 14:40 Roda ’71 DS1 Vires et Celeritas DS1 Sporthal Zevenkampse Ring  
 
Tijdwaarnemen:
 
 
Zaterdag 2 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
1418 10:00 Roda ’71 F1 Ventura F2 Zadkine  
1468 10:45 Roda’71 E1 MOK E1 Zadkine  
7946 11:40 Roda ’71 D3 Savosa D2 Zadkine  
1474 12:25 Roda ’71 D2 MOK D1# Zadkine  
1522 13:15 Roda’71 D1# Ventura D1# Zadkine   
1482 13:40 Savosa DC2 Roda ’71 DC2 Aksent BARENDRECHT
7994 15:15 Vires et Celeritas E1# Roda’71 E2 De Mammoet GOUDA
 
Zondag 3 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats
1462 10:00 Roda ’71 HS2 Conventus HS2 Sporthal Zevenkampse Ring  
1535 13:50 Westlandia DA2 Roda ’71 DA1 De Pijl NAALDWIJK
 
Tijdwaarnemen:
 
 
Zaterdag 9 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
1690 09:50 TOGB E2 Roda’71 E1 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
7947 10:00 De Meeuwen D1# Roda ’71 D3 De Wilgenring ROTTERDAM
1699 11:40 DWS D3 Roda ’71 D2 Groenoordhal SCHIEDAM
7995 15:00 Roda’71 E2 ETC E2 Zadkine  
1746 16:00 Roda ’71 DC2 Vires et Celeritas DC1# Zadkine  
1706 17:00 Roda ’71 DC1 Oliveo DC1# Zadkine  
 
Zondag 10 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
1631 10:00 HVOS DS4 Roda ’71 DS2 Olympia SPIJKENISSE
1799 10:00 Roda ’71 DA1 ODIS DA2 Sporthal Zevenkampse Ring  
1633 11:10 Roda ’71 HS2 Treffers HS1 Sporthal Zevenkampse Ring  
4001 12:20 Roda ’71 HS1 Oliveo HS3 Sporthal Zevenkampse Ring  
5897 14:20 Westlandia DS3 Roda ’71 DS1 De Pijl NAALDWIJK
 
Tijdwaarnemen:
 
 
Zaterdag 16 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
1816 09:00 TOGB F3 Roda ’71 F1 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
1912 10:00 Roda’71 E1 Atomium’61 E1 Zadkine  
7948 11:00 Roda ’71 D3 Twist D2 Zadkine  
1919 11:50 Roda ’71 D2 Atomium’61 D1# Zadkine  
7996 12:40 Treffers E2 Roda’71 E2 De Boog KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
1963 12:40 Roda’71 D1# Conventus D1 Zadkine  
1969 13:20 TOGB DC1 Roda ’71 DC1 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
7940 13:30 Roda ’71 DC2 Saturnus ’72 DC1 Zadkine  
8137 14:20 TOGB E4 Roda ’71 E3 Vermeulen BERKEL EN RODENRIJS
 
Zondag 17 december
Tijd Ws.Nr. Thuis team Uit team Accommodatie Plaats / Scheidsrechter
4062 13:30 Roda ’71 DA1 HVOS DA1 Sporthal Zevenkampse Ring  
1866 11:10 Helius HS2 Roda ’71 HS2 De Fazant HELLEVOETSLUIS
1901 14:40 Roda ’71 DS2 Ventura DS4 Sporthal Zevenkampse Ring  
6109 12:00 Saturnus Leiden HS1 Roda ’71 HS1 5-Meihal LEIDEN
8309 15:50 Roda ’71 DS1 DWS DS1 Sporthal Zevenkampse Ring  
 
Tijdwaarnemen: