E1: tegen Twist

Vandaag mocht ik samen met Marijke weer een keer de E1 coachen. Wat een leuke ervaring! Het was leuk om te zien hoe dit team is gegroeid.

Beide teams speelden eerder in een hogere poule en kwamen elkaar toen al tegen. Nu, een poule lager. Twist was deze keer fysiek sterker, waardoor het een pittige wedstrijd werd. Maar ondanks dat heeft Roda goede momenten laten zien en hard gestreden!

Aandachtspuntjes, zoals bij elke wedstrijd zijn er weer dingen om van te leren:

Sneller omschakelen naar verdedigen zodra de bal wordt verloren, meteen omdraaien en kijken waar de bal is.

Ruimte pakken in de aanval snel naar voren bewegen en het veld breed houden.

Meer zelfvertrouwen sommige spelers zijn nog een beetje onzeker, maar wij zien in de trainingen hoe goed jullie zijn! Dus geloof in jezelf!

Het was een leuke en leerzame wedstrijd. De groei zit er goed in en we nemen deze punten weer mee naar de trainingen. Blijven leren, groeien en vooral plezier maken!

Goed gespeeld, toppers! Op naar de volgende uitdaging! 💪