
Afgelopen woensdag mochten we spelen tegen Conventus. Er was even een gedoe met op tijd komen want als Feyenoord speelt staat heel Rotterdam in de file…
We begonnen de wedstrijd sterk. De verdediging stond goed en er werden mooie acties ingezet in de aanval. We gingen in het begin heel gelijk op en zijn zelfs begonnen met een voorsprong, alleen helaas bleef het daar niet bij. Maar dat wil niet zeggen dat er niet fantastisch is samengewerkt, want wat kwamen ze moeilijk door de verdediging heen!
Er werd goed uitgestapt en we hielpen elkaar waar dat nodig was. Ook werd er prachtig verdedigd als de tegenstander in de break ging. Er werd goed meegelopen en echt aangepakt!
In de aanval werden er hele mooie acties gemaakt, alleen door de natte bal waren de afrondingen af en toe wat te veel op de keeper.
De rust gingen we in met een 3-7 achterstand. In de rust hebben besproken dat we in de verdediging er voor gingen zorgen dat we hem nog iets meer dicht gingen houden op de cirkel en in de aanval de focus meer moest liggen op het echt afronden in plaats van de bal maar richting doel gooien.
In de tweede helft werden de afspraken zeker uitgevoerd. De verdediging hield de cirkel meer onder controle en de verdediging goed dicht. Ook het teruglopen in de breaks bleef op hetzelfde niveau als de eerste helft! In de aanval werd er meer echt (hard) geschoten. Helaas gingen er alleen niet veel ballen in. Alleen de acties al zouden punten waard moeten zijn.
Helaas hebben we verloren met 5-13, maar we hebben een lekkere wedstrijd gespeeld waarin we echt als team samen hebben gespeeld en we trots mogen zijn op wat we hebben neergezet.