Afgelopen weekend stond het 3e toernooi op het programma, dit keer bij SDS Ommoord. Een soort thuiswedstrijd… maar dan nét niet 😉.
We moesten het helaas doen zonder Tom, maar gelukkig kwam Marcus het team versterken 💪. En wat was het weer genieten langs de lijn!
Voor Sophie was het extra bijzonder, want zij speelde haar allereerste wedstrijd. In het begin nog een beetje spannend, maar al snel brak ze helemaal los – super om te zien! 🌟
Jessie stond er voor haar tweede toernooi. Waar het de eerste keer nog spannend was, was daar nu weinig meer van te merken. Het ijs is duidelijk gebroken en ze heeft goed staan keepen! 🧤👏
Jayson speelde zijn derde toernooi en wat een enthousiasme brengt hij elke keer mee! Met bakken energie en een grote glimlach weet hij de bal steeds weer richting het doel te krijgen ⚽🔥
Pim en Marcus hadden dit weekend al een wedstrijd in de benen, maar daar was niks van te merken. Ze zaten weer vol energie en hielpen het team fantastisch.
Samen werd er goed overgespeeld en als echt team gespeeld 🤝
De resultaten mochten er ook zijn:
👉 2 wedstrijden gewonnen
👉 2 wedstrijden verloren
Maar belangrijker nog: er werd leuk, sportief en met veel plezier gespeeld. En dát is waar het om draait! 😊
We hebben weer genoten van alle inzet, het samenspel en het plezier van de kinderen. Een ploeg om trots op te zijn! 💙⚽