Grote Clubactie

Ook dit jaar doen wij weer mee met de Grote Clubactie!

Wij zetten ons in voor een einde seizoens-BBQ voor de hele vereniging en willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen.
Een lot kost €3,- per stuk. Hiervan gaat maar liefst 80% direct naar onze clubkas.
Dus koop loten en help ons het doel te halen. Daarnaast maak je zelf kans op mooie prijzen! Een echte win-win situatie dus.

Verkoopboekje met QR-code

Onze jeugdleden verkopen loten via het verkoopboekje. Deze worden bij de komende trainingen uitgedeeld. Op dit verkoopboekje staat een handige QR-code, waarmee kopers eenvoudig online loten kunnen kopen. Daarnaast kan je ook nog op de traditionele wijze een aankoopformulier met pen invullen in het boekje.

Of koop de loten direct via onze actiepagina

We doen het samen

We gaan er met z’n allen vol voor en hopen ons doel te behalen met behulp van de steun van familie, vrienden en mensen uit de omgeving! Deel je QR code met familie en via social media, wees creatief om zoveel mogelijk loten te verkopen. Meer weten over het verkopen van loten? Kijk dan het instructiefilmpje op de site van de Grote Clubactie

Verkoop jij de meeste loten?

Dan win je een kadobon voor de handbalshop!
Het team wat de meeste loten weet te verkopen krijgt een verdubbeling van het teambudget voor dit seizoen.